SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Bogdan Bogdanovic, 72 milyon Dolar karşılığında Atlanta Hawks'a imza attı!

BASKETBOL - NBA | 25.11.2020 09:04

Atlanta Haws, sınırlı olarak serbest olan Bogdan Bogdanovic'i kadrosuna kattı. Kulüp, politikası gereği ücreti açıklamazken; kaynaklar anlaşmanın 72 milyon Dolar olduğunu belirtti.

Bogdan Bogdanovic, 72 milyon Dolar karşılığında Atlanta Hawks'a imza attı!

Atlanta Hawks, NBA'in Avrupalı guardlarından ve Fenerbahçe Beko'nun da eski basketbolcusu Bogdan Bogdanovic'i kadrosuna kattı. Doğu Konferansı ekibi anlaşmanın şartlarını açıklamasa da, kaynaklara göre; Sırp oyuncuyla 4 yıllığına 72 milyon Dolar karşılığında anlaşmaya varıldı.

Anlaşmanın şartlarını karşılamak istemeyen Sacremento Kings, böylelikle Bogdanovic'in Atlanta'ya imza atmasına vesile oldu. Transferle ilgili konuşan Hawks CEO'su Travis Schlenk, “Bogdan'ın oynarken içinde harika bir his var. Yüksek seviyeli hücum becerisi, deneyimi ve dayanıklılığıyla bizim için mükemmel olmasını bekliyoruz” dedi.

Sırp oyuncunun güçlü olduğunu belirten Schlenk, "Serbest oyuncularla ilgili en büyük hedefimiz şutör oyuncular ve kadro kalitesini arttırmaktı. Bu bilinen bir şey. Bogdan ile bunların artık güçlü alanlar olduğunu düşünüyoruz."

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya