SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Dünyanın en uzun dansçısı Tacko Fall

BASKETBOL | 16.03.2020 17:22

NBA'in en uzun oyuncusu olan Tacko Fall, koronavirüs nedeniyle oluşan kasvetli havayı dağıtmak adına dans etti. Video, gündem oldu.

Dünyanın en uzun dansçısı Tacko Fall

Koronavirüs, sosyal yaşamı vurmakla kalmadı sportif faaliyetleri durma noktasına getirdi... İtalya, İngiltere, Almanya, Fransa, İspanya gibi major liglerin yanında futbol durma noktasına geldi. Ülkemizde de karşılaşmalar seyircisiz oynanırken ligin ertelenmesi gündemde...

Basketbol da durdu. Litvanya Federasyonu; Zalgiris Kaunas'ı şampiyon ilan etmiş, FIBA, Euroleague ve NBA tüm faaliyetlerini askıya alma kararı aldı. Real Madrid'li Trey Tomkins'in koronavirüs testi pozitif çıktı. NBA'de ise Utah Jazz'ın yıldız isimleri Fransız pota altı oyuncusu Rudy Gobert ile ABD'li yıldızı Donovan Mitchell'da hastalık tespit edildi.

GOBERT, MITCHELL VE WOOD'UN TESTİ POZİTİF ÇIKTI

Bu isimlerin testlerinin pozitif çıkması; NBA yönetimini ivedi bir karar almaya itti. 30 günlüğüne ligi askıya alan NBA'de bir isimde daha koronavirüs çıktı. Detroit Pistons'ın pivotu Christian Wood da bu vebaya yakalanmaktan kurtulamadı.

Yıldız oyuncular kendilerini uzlete çekerken bir yandan kondisyonlarını kaybetmemek açısından bireysel çalışmalarını sürdüyor... Boston Celtics'in Senegalli pota altı oyuncusu Tacko Fall, karantina dönemini dans ederek geçiriyor.

FALL, KASVETLİ HAVAYI DAĞITMAK ADINA DANS ETTİ

2,26 boyunda olan ve şu anda NBA'in en uzun oyuncusu olan Fall, Tik Tok'a yüklediği dans videosuyla gündem oldu.

Koronavirüs nedeniyle gergin havayı bir videoyla dağıtmak isteyen 25 yaşındaki oyuncu, "Böyle zamanlarda panik yapmamanın çok önemli olduğunu söylemek isterim. Ancak bunu kontrol altında tutmak için gerekli önlemleri almamız lazım.

Kalabalık yerlere gitmekten kaçının Evde kalmak gerekiyorsa evde kalın. Temiz kaldığınızdan emin olun. En önemlisi de el hijyeninizden emin olun" ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya