SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....
HAVA DURUMU : İstanbul 7°C/ 20°C

G'ERGİN'LİĞİN sebebi Fenerbahçe-Galatasaray mı?

BASKETBOL | 01.12.2019 12:08

G'ERGİN'LİĞİN sebebi Fenerbahçe-Galatasaray mı?

Anadolu Efes Başantreörü Ergin Ataman, davetli olduğu yemeğe katılmak için gittiği otele alınmamıştı... Krize neden olay hakkında; açıklamalar geldi...

Başarılı antrenör, dün Beşiktaş Belediyesi Meclis Üyesi; Hasan Bozkurter tarafından öğle yemeği için Bebek Otel'e davet edilmişti. Yemeğe katılmak için otele giriş yapmak isteyen Ergin Ataman'ı güvenlik görevlileri içeri almadı.

Durum karşısında şoka uğrayan deneyimli koça; "Yönetim kurulu kararı nedeniyle sizi içeri alamayız" dendi. Ataman, hemen Bozkurter'i arayarak durumu aktardı. Otel yönetiminin bu kararı üzerine ikili olay yerinden ayrılıp başka bir mekana geçtiler.

Ataman'ın Bebek Otel'e alınmamasının nedeni; 1 Haziran'da atılan tweet... Başarılı koç, "Turizmde dünya cenneti bir ülke olma iddiasıyla yola çıkıp var olan değerlerimizi yok etmekte üstümüze yok! İstanbul'un en güzel mekanlarından biri olan Bebek Otel'i devralan işletmenin sabah kalvaltısına çocuk almama kararı tam bir skandal" ifadelerine yer vermişti.

Dün yaşanan olay hakkında Bebek Otel'in sahibi; Muzaffer Yıldıım, Ergin Ataman, Hasan Bozkurter Hürriyet'e açıklamalarda bulundu.

ATAMAN: DÜŞÜNMEK BİLE İSTEMİYORUM...

Ergin Ataman, buna benzer bir olayı daha önce oğluyla da yaşadığını aktardı. İçeri alınmamasıya ilgilis ise; "Bebek Otel, el değiştirdiğinden beri gitmiyordum. Çünkü daha önce oğlumla kahvaltıya gitmiştim.

Çocuklarla alamıyoruz diyerek bizi masadan kaldırdılar. Kahvaltımı yarıda bıraktım. Böyle bir terbiyesizliği nasıl yaparsınız diye tepki gösterdim. 6 aydır gitmiyordum. Dün; Hasan Bozkurter'in daveti üzerine gittim.

Başarılı antrenöre; müessesinin sahibinin Fenerbahçeli olduğu için içeri alınmadığı iddiasının sorulması üzerine; "Otelin sahibinin çok iyi bir Fenerbahçeli olduğunu biliyorum. Ancak öyle bir durumun olduğunu düşünmek bile istemiyorum" karşılığını verdi.

BOZKURTER: GALATASARAYLI OLDUĞU İÇİN...

Ergin Ataman'ı yemeğe davet eden Hasan Bozkurter ise, "Euroleague'deki Bayern Münih galibiyetinden sonra koça hocam, 'Sana galibiyet primi vereyim?' dedim ve yemeğe davet ettim. Otele önce ben gittim.

Hoca, arabasını park ediyordu. 5 dakika sonra telefonum çaldı. Başkan gelir misin dedi. Ne oldu dedim. Güvenlikler, 'Yönetim kurulu kararıyla Ataman'ın içeri alamayız' dediler. Sanıyorum Ergin Hoca'yı Galatasaraylı olduğu için içeri almadılar" ifadelerini kullandı.

YILDIRIM: FENERBAHÇELİLİKLE ALAKASI YOK

Olaya tanık olan Ergin Ataman ile Hasan Bozkurter'den sonra Bebek Otel sahibi; Muzaffer Yıldırım da açıklamalarda bulundu. Seyahatten döndüğünü belirten Yıldırım, Ataman'ın otele alınmadığını basından öğrendiğini söyledi.

Otel yetkilileriyle görüşme yaptıktan sonra; "Ergin Ataman'ın almamışlar ancak bir yanlışlık var. Eskiden yaşanan bir olay var. Halbuki o konu kapanmıştı. Ataman, otelimizle ilgili bir tweet atıp kötülemişti.

Bir insan kötülediği bir yere neden gider ki?" ifadelerini kullandı. Kendisi Fenerbahçeli olduğu için Ataman'ı otele aldırmadığı yönünde iddiaların olduğunun sorulması üzerine ise; "Alakası yok.

Öyle bir şey olabilir mi? Ben, Anadolu Efes'in yurt dışındaki karşılaşmalarına bile giden birisiyim" karşılığını verdi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya