SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

EuroLeague'de Final Four öncesi büyük skandal!

BASKETBOL - EuroLeague | 21.05.2021 14:00

Köln'de düzenlenecek olan Final-Four öncesi, Anadolu Efes ve Türk medya mensupları için tuhaf gelişmeler yaşanıyor...

EuroLeague'de Final Four öncesi büyük skandal!

Almanya'nın Köln kentinde 28-30 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek olan EuroLeague Final Four öncesi büyük bir skandal yaşanıyor. Almanya, Anadolu Efes yönetim kurulu üyeleri ve sporcu ailelerinin yaptığı vize başvurusunu reddetti.

Aynı zamanda EuroLeague'in ana sponsorları, yayıncı kuruluş olan beIN Sports çalışanlarının yanı sıra diğer organizasyonu takip edecek olan medya mensuplarına da vize vermiyor. EuroLeague yetkilileri ve Köln Belediyesi'nin girişimlerine rağmen olumlu sonuç alınamazken, uluslararası bir turnuva düzenleyen Almanya'nın organizasyona uluslararası basını almaması büyük şaşkınlık yarattı.

Futbolda olduğu gibi EuroLeague'in turnuvayı Köln'den başka bir yere alması gerektiği konusunda fikir birliği ortaya çıkarken, 'Nasıl Şampiyonlar Ligi Finali İstanbul'dan alındıysa, Final-Four'un da Köln'den alınması gerekli' görüşü ağırlık kazandı...

Final Four'da İtalyan ve İspanyol sporcuların eşleri ve çocukları bulunabilecekken, Türk sporcuların ailelerinin yanı sıra yönetici ve medya mensupları da bu organizasyonu takip edemeyecek. Almanya hükümetinin bir an önce bu skandal kararından vazgeçmesi bekleniyor...

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya