SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

"Transfer için yönetimle görüşüyoruz"

BASKETBOL | 23.09.2019 12:43

"Transfer için yönetimle görüşüyoruz"

Fenerbahçe Beko Baş Antrenörü Zeljko Obradovic, takımla alakalı açıklamalarda bulundu.

Yapılan basın toplantısında soruları yanıtlamaya başlayan Obradovic, NBA'e giden oyunculardan bahsederek, " "Yazın birçok sürprizle karşılaştık. Önce Melli, sonra Guduric NBA'e gitmeye istedi. Çok iyi transferler yaptık ama birlikte çok çalışamadık." ifadelerini kullandı.

Vesely'nin tedavisi devam ediyor

Geçen seozn sakatlık yaşayan ve henüz parkelere geri dönemeyen Vesely ve takımla birlikte çalışmaya başlayan Lauvergne hakkında konuşan Obradovic, ""Joffrey Lauvergne sezon başladığında bizle çalıştı, biraz acı hissedince tedbir amaçlı dinlendirdik. Büyük ihtimalle bizle çalışacak. Vesely bütün yaz çalıştı, tedavisi devam ediyor. %100 hazır olmasını istiyoruz, yakında bizle çalışmaya başlayacak." dedi.

Transfer için görüşme halindeyiz

Barcelona ve Real Madrid gibi iddialı ekiplerin karşısında daha güçlü bir kadro oluşturmak isteyen Fenerbahçe Beko'da Obradovic'e transfer sorusunun sorulması üzerine, "4-5 numara için şu anda düşünüyoruz. Ahmet, Berkay ve Williams var ama sezona başlamak zor olacak. Yönetimimizle görüşme halindeyiz." açıklamaları yapıldı.

Tek düşündüğüm takım halinde çalışmak

Sezon sonunda Fenerbahçe Beko ile olan sözleşmesinin biteceği ve gelecek hakkında yorumu sorulan Obradovic, "Şu an aklımda olan tek şey tam takım olarak çalışabilmek. Aklımda olan tek şey bu. Her sene olduğu gibi çok zor olacak. Güzel şeyler de var. Eklenen 2 takım var, biz daha fazla seyahat edeceğiz ama taraftarlar için daha güzel olacak. Bizim sadece kendimize konsantre olup, sağlıklı olmamız gerekiyor." açıklamalarında bulundu.

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya