SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Fenerbahçe'de Orhun Ene ve Bartzokas iddiası!

BASKETBOL | 23.12.2019 12:26

Fenerbahçe'de Orhun Ene ve Bartzokas iddiası!

Fenerbahçe Beko'da koç Zeljko Obradovic ile sözleşme uzatılmaması; sarı-lacivertli camiada huzursuzluk yaratıyor...

Takımın Euroleague'de kabus gibi bir sezon geçirmesinden çok Sırp koçun takımda kalıp kalmayacağıyla ilgilenen sarı-lacivertli taraftarlar, ING Basketbol Süper Ligi'nin 13. haftasında Ülker Spor ve Etkinlik Salonu'nda oynanan TEKSÜT Bandırma karşılaşmasında başantrenörlerine sahip çıktı.

TARAFTAR, OBRADOVIC'E SAHİP ÇIKTI!

Salona gelen taraftarlar, locaya dönerek Fenerbahçe'nin 1 numarasına; 'Obradovic'e yeni sözleşme' şeklinde tezahüratlarla bulundu. Başkan da sarı-lacivertlilere; alkışlarla karşılık verdi...

Fenerbahçe Beko, mücadeleden 89-79'luk galibiyetle ayrılırken maçın ardından Obradovic de açıklamalarda bulundu. Taraftara desteğinden ötürü teşekkür eden Sırp çalıştırıcı, "Başkanımız Ali Koç ve başkan vekili Semih Özsoy ile toplantı yaptık.

OBRADOVİC: SEMİH BEY'E TEŞEKKÜRLER

Toplantıda; Maurizio Gherardini de vardı. Daha iyi nasıl olabiliriz onu konuştuk. İyi bir toplantı oldu. Yönetimimize destekleri için teşekkürler... Özellikle de Semih Bey'e... Her zaman bizimle..." ifadelerini kullanmıştı.

360 TV'de yayınlanan Spor Gecesi programında; Gökhan Dinç, Obradovic ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu... Dinç, Ali Koç ve Semih Özsoy'un görüştüğü antrenör adaylarını açıklayıp sarı-lacivertli yöneticilere sorular sordu:

DİNÇ: YÖNETİM ENE VE BARTZOKAS İLE GÖRÜŞTÜ MÜ?

"Obradovic ile ilgili her şey bitti, düzeldi diyor başkan... Ben de şunu soruyorum: TOFAŞ Antrenörü Orhun Ene ile görüştünüz mü?

Yakın çevrenize Ene'yi takımın başına geçirmek istediğinizi söylediniz mi? Siz bunu söylerken basketbol şubesinden sorumlu Semih Özsoy da Georgios Bartzokas ile görüştü mü? Bana bunları açıklayın...

DİNÇ: TARAFTAR SAHİP ÇIKMASA SIRP HOCA BUGÜN YOKTU!

Bugün Fenerbahçe taraftarı, Obradovic'e sahip çıktı. Sarı-lacivertli taraftarlar, pankart açmasaydı; Obradovic ile sözleşme yap diye tezahürat yapmasaydı; bugün Sırp hoca yoktu!"

Jan Vesely'nin uzun süre sahalardan uzak kalacak olması üzerine sarı-lacivertliler, Vladimir Stimac ile 3 aylık geçici kontrat imzalanmıştı.

Kontrat süresi biten Sırp pota altının yerine arayışlarını sürdüren Fenerbahçe Beko, ABD'li uzun Malcolm Thomas ile sezon sonuna kadar sözleşme imzaladı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya