SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Fenerbahçe Beko’da Ufuk Sarıca ve Ertuğrul Erdoğan’ın ismi geçiyor!

BASKETBOL | 24.06.2020 11:21

Fenerbahçe Beko’da Zeljko Obradovic’in ayrılığının ardından, yeni koçun yerli olması durumunda iki isim öne çarpıyor; Ufuk Sarıca ve Ertuğrul Erdoğan…

Fenerbahçe Beko’da Ufuk Sarıca ve Ertuğrul Erdoğan’ın ismi geçiyor!

Fenerbahçe Beko’da başarılı antrenör Zeljko Obradovic, gece yarısı verdiği haberle 1 sene boyunca takım çalıştırmayacağını açıklayarak ayrılacağını duyurmuş ve sarı-lacivertlileri üzmüştü.

Koronavirüs nedeniyle 27 Mart’ta Sırbistan’a giden deneyimli koç, seyahat sınırlandırılmasının esnetilmesinin ardından 15 Haziran’da İstanbul’a yeni sözleşme görüşmeleri için tekrardan gelmişti. İstanbul’da 4 gün kalan Sırp koç, kararını vermek üzere 19 Haziran’da ülkesine dönmüştü.

Başkan Ali Koç’un bizzat uğurladığı Obradovic, ülkesine geri döndükten sonra çok zor bir karar verdiğini belirterek 1 yıllığına takım çalıştırmama kararı aldığını sarı-lacivertli camiaya iletti. Ailesiyle birlikte bu kararı alan başarılı antrenörün bu hamlesine Fenerbahçe, “Saygıyla karşılıyoruz” cevabı verdi.

YENİ KOÇUN YERLİ OLMASI DURUMUNDA İKİ ADAY GÖZE ÇARPIYOR

TrendBasket’te yer alan habere göre; Fenerbahçe’de Obradovic’in ayrılığının ardından iki ismin adı geçiyor. Yeni çalıştırıcının yerli olması durumunda bu isimlere yönelecek olan sarı-lacivertlilerde, Pınar Karşıyaka’yla sözleşmesi devam eden Ufuk Sarıca ve Galatasaray Doğa Sigorta’yla sözleşmesini yenilemeyen Ertuğrul Erdoğan’ın ismi geçiyor.

Tecrübeli isim Ertuğrul Erdoğan, bir dönem Fenerbahçe’yi çalıştırmıştı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya