SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Fenerbahçe'de Semih Özsoy görevinden ayrıldı

BASKETBOL | 30.04.2020 20:27

Fenerbahçe'de; Euroleague'de kabus gibi geçen sezonun faturası Semih Özsoy'a kesildi. Şube; Özsoy'dan alınıp Mustafa Tankut Turnaoğlu'na verildi.

Fenerbahçe'de Semih Özsoy görevinden ayrıldı

Fenerbahçe, basketbolda kötü geçen sezonun faturasını kesti... Sarı-lacivertlilerde basketbol şubesinden sorumlu yönetici olan Semih Özsoy'un bu görevine son verildi. Bu sezon Euroleague'de kabus gibi bir sezon geçiren Kanarya, şubeyi Özsoy'dan alıp Mustafa Tankut Turnaoğlu'na teslim etti.

Basketbol şubesini eski günlerine döndürmek isteyen Fenerbahçe'nin P&G Türkiye ve Kafkasya Yönetim Kurulu Başkanı olan Tankutoğlu'na organizasyonu teslim etti. Ajansspor'un haberine göre, kötü gidişat ve Zeljko Obradovic krizlerinin faturası, sarı-lacivertlilerin iki numarasına kesildi. Şubede beklenen ayrılık sonunda gerçekleşti ve görev değişikliği kesinleşti.

Semih Özsoy'dan boşalan koltuğa gelen Mustafa Tankut Turnaoğlu, haziran ayında sözleşmesi sona erecek Zeljko Obradovic ile görüşmelere başladı. Dünyaca ünlü koçu takımda kalmaya ikna ettikten sonra transfer görüşmelerine ağırlık verecek Turnaoğlu, sarı-lacivertlileri bu sezonki kabustan uyandırmanın çalışmalarına da başladığı öğrenildi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya