SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Galatasaray Basketbol Takımı sağlık raporu verdi

BASKETBOL | 11.02.2020 15:34

Galatasaray Spor Kulübü, 7 basketbolcusunun sakatlık durumları hakkında açıklamalarda bulundu.

Galatasaray Basketbol Takımı sağlık raporu verdi

Galatasaray Spor Kulübü, Erkek Basketbol şubesinden 7 oyuncunun sakatlık durumları hakkında açıklamalarda bulundu.

Sarı-kırmızılıların, kulübün internet sitesinden yaptığı açıklama şöyle, “Galatasaray Basketbol Takımımızın 7 oyuncusunun sağlık durumları aşağıdaki gibidir;

Greg Whittington; Sağ dizinde tendinit ve evre 2 yaralanma bulunan oyuncumuzun tedavisi devam etmektedir. Whittington’un takıma geri dönüşü için öngörülen süre 4-5 haftadır.

Yiğit Arslan; Sağ iç yan bağlarında esneme teşhisiyle tedavisine devam edilen oyuncumuzun, takımla idmanlara başlasa da sahalara dönüşü için 1-2 hafta süre öngörülmektedir.

Lazeric Jones; Tedavisine ülkesinde devam ediliyor.

Göksenin Köksal; Adalesinde çekme rahatsızlığı yaşayan oyuncumuzun bu akşam TOFAŞ’a karşı oynanacak Türkiye Kupası maçında oynayıp oynamayacağı maç önü yapılacak kontrollerin ardından belli olacaktır.

Marko Arapovic; Tedavisine ülkesinde devam ediliyor.

Emir Gökalp; Sol diz çevresinde kas ödemi bulunan oyuncumuzun TOFAŞ maçında oynayıp oynamayacağı maç önü yapılacak kontrollerin ardından belli olacaktır.

Ege Arar; Sağ dizinde ağrısı olan oyuncumuzun TOFAŞ maçında oynayıp oynamayacağı maç önü yapılacak kontrollerin ardından belli olacaktır.” ifadeleri kullanıldı…

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya