SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Gigi Datome karamsar konuştu

BASKETBOL | 04.04.2020 16:32

Fenerbahçe’nin İtalyan basketbolcusu Gigi Datome, Sky Sports İtalia canlı yayınına konuk oldu. Başarılı forvet, karamsar açıklamalar yaptı.

Gigi Datome karamsar konuştu

Fenerbahçe Beko’nun İtalyan basketbolcusu Gigi Datome, ülkesinin basınına karamsar açıklamalarda bulundu. Sky Sports İtalia canlı yayınına konuk olan başarılı oyuncu; önümüzdeki yılda krizin daha çarpıcı olacağını ifade etti.

“ÖNÜMÜZDEKİ YIL ÇARPICI BİR KRİZ BİZİ BEKLİYOR”

Ülke basınına açıklamalarda bulunan Datome, “İşin açıkçası Fenerbahçe ile sezonun kalan kısmını veya Olimpiyatları düşünmüyorum, çok kritik bir süreçten geçiyoruz. Önümüzdeki yıl çarpıcı bir kriz bizi bekliyor. Bu haldeyken başka bir şey düşünesi gelmiyor insanın. Her şey düzeldiğinde basketbol oynamak için milli takıma gidip iyi performanslar ortaya koyacağız. Kendimi tamamen hazır hissedersem takıma dahil olacağım. Yaşım 33, 38 değilim” ifadelerini kullandı.

“5 YILDIR BURADAYIM, ELBETTE ÖĞRENECEĞİM”

Türkçe ile alakalı da konuşan İtalyan oyuncu, “5 yıldır buradayım. Aktif olarak Türkçe öğrenmeye çalışıyorum, konuşamazsam bu utanç verici bir durum olurdu. Elbette öğreneceğim. Henüz daha giriş seviyesindeyim. Türkçe öğrenmem lazım çünkü İngilizce bilmeyen birine karşı kendimi ifade edebilmem gerekiyor” açıklamalarında bulundu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya