SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Grant’tan sonra Pippen da Micheal Jordan’a tepkili!

BASKETBOL | 21.05.2020 20:13

Netflix’te yayınlanan The Last Dance belgesinin ardından dönemin Chicago Bulls oyuncuları Scottie Pippen ve Horrace Grant’ten Jordan’a tepki geldi.

Grant’tan sonra Pippen da Micheal Jordan’a tepkili!

Geçtiğimiz haftalarda her hafta 2 bölümü yayınlanan The Last Dance belgeseli, dünya gündemine oturmuştu. Micheal Jordan’lı Chicago Bulls dönemini anlatan belgeselde Jordan’ın oynadığı dönemde yaşanan olaylar ele alınmıştı.

Belgesel ile alakalı Micheeal Jordan’ın takım arkadaşı Horrace Grant, sert bir tepki ortaya koymuştu. Grant, “Dizinin eğlendirici olduğunu söyleyebilirdim. Ancak orada yaşananların %90’ı gerçeklikten uzak!” ifadelerini kullanmıştı.

PIPPEN JORDAN’A KARŞI ÖFKELENDİ!

Horrace Grant’in ortaya koyduğu tepkiden sonra belgesel diziye bir tepki de Scottie Pippen’dan geldi. ESPN’den David Kaplan, Micheal Jordan’ın Chicago Bulls’ta yaşadığı şampiyonluklarda en büyük yardımcılarından biri olan Pippen’ın Jordan’a çok öfkeli olduğunu söyledi.

Belgesel dizinin 2. bölümünde 1997-98 sezonunda Pippen’ın ameliyat olma kararını ‘Bencilce’ olarak yorumlayan Jordan’a, eski takım arkadaşının bir hayli sinirlendiği ifade edildi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya