SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Igor Kokoskov'un teknik ekibi belli oldu

BASKETBOL | 25.07.2020 17:46

Fenerbahçe Beko'da Igor Kokoskov'un teknik kadrosu belli oldu. Yardımcı koç görevine ise Rado Trifunovic getirildi.

Igor Kokoskov'un teknik ekibi belli oldu

Fenerbahçe Beko’da yeni dönemin ipuçları her geçen gün netleşmeye devam ediyor. Zeljko Obradovic'in ayrılığın ardından göreve gelen Igor Kokoskov teknik kadrosunu oluşturmaya başladı.

Sar-lacivertliler Kokoskov'un yardımcılarını ve teknik ekibini belirledi. Obradovic döneminde de görev yapan Erdem Can teknik kadrodaki yerini korurken ayrıca Slovenya Milli Takımı’nın son başantrenörü Rado Trifunovic de teknik ekibe dahil oldu.

Yeni sezonda Türkiye’de ve EuroLeague’de başarılı bir kadro kurmak isteyen Fenerbahçe yönetimi koç Kokoskov’un isteklerini yerine getirmeyi sürdürüyor. 2016 ve 2017 yılları arasında Igor Kokoskov’un Slovenya Milli Takımı’nda yardımcılığını da yapmış olan ve bu dönemde üstüne Avrupa şampiyonluğu tecrübesi olan, sonrasında 2017-2020 yılları arasında Slovenya Milli Takımı koçu olarak görev yapmış ola Radovan Trifunovic’in Fenerbahçe Beko’nun yeni sezondaki teknik kadroda yer alacağı açıklandı.

Açıklamada Sloven koçun daha öncesinde Sloven Ligi takımlarından Helios Domzale ve Zlatorog Lasko takımlarında baş antrenörlük tecrübesi bulunduğu ve aynı zamanda NBA Yaz Ligi’nde de Dallas Mavericks ve Minnesota Timberwolves organizasyonlarında yer aldığına dikkat çekildi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya