SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Karl-Anthony Towns acı haberi verdi

BASKETBOL | 25.03.2020 11:20

NBA’de Minnesota Timberwolves forması giyen Karl-Anthony Towns, bugün yaptığı açıklamayla annesinin koronavirüse yakalandığını açıkladı.

Karl-Anthony Towns acı haberi verdi

Amerikan Basketbol Ligi’nde Minnesota Timberwolves forması giyen başarılı basketbolcu Karl-Anthony Towns, bugün yaptığı açıklamayla; annesinin hastanede suni komada yattığını ve koronavirüse yakalandığını duyurdu. Oldukça üzgün olduğunu belirten yıldız pivota, tüm basketbol camiasından destek mesajları yağdı.

 “BU ÇOK ÖNEMLİ VE CİDDİ BİR MEVZU, HER ÖNLEMİ ALMAK GEREKİYOR”

Annesinin koronavirüse yakalandığını Youtube kanalında çektiği videoyla açıklayan Towns, “Bu çok önemli ve ciddi bir mevzu, her önlemi almak gerekiyor. Annemin durumu kritik, suni bakıma alındı. Tedavisine hastanede devam edilecek. Lütfen desteklerinizi esirgemeyin” ifadelerini kullandı.

TOWNS, TEST KİTLERİ İÇİN 100 BİN DOLAR BAĞIŞ YAPTI

Yıldız pivot, aynı zamanda Amerika’daki bir klinik için de test kiti yardımında bulundu. Jon Krawczynski’nin haberine göre; Towns, Mayo Clinic adlı şirkete 100 bin Dolar’lık bağışta bulundu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya