SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Kobe Bryant zehirlendi mi? Bomba iddia!

BASKETBOL | 23.05.2020 16:25

Geçtiğimiz Ocak ayında helikopter kazasıyla kaybettiğimiz efsane basketbolcu Kobe Bryant’ın mafya tarafından zehirlendiği iddiası gündeme bomba gibi düştü.

Kobe Bryant zehirlendi mi? Bomba iddia!

The Last Dance belgeselinde Michael Jordan’ın 1997 NBA Finalleri’nde Chicago Bulls – Utah Jazz serisinin 5.maçına rahatsızlığı ile parkede yer almıştı. 

Jordan’ın o maçtaki 38 sayılık performansı sonrası yediği pizzadan dolayı zehirlendiği tartışmaları devam ederken bu sefer de bir diğer efsane isim Kobe Bryant hakkında gündEm yaratacak bir iddia geldi.

26 Ocak 2020’de helikopter kazası sonrası yaşamını yitiren Kobe Bryant’ın 2002 NBA Finalleri’nde zehirlendiği iddiasını ESPN’den Daren Rovell gündeme taşıdı. Rovell iddiasını o döneme ait gazete küpürlerini sunarak kaynak gösterdi.

CHEESEBURGER’DEN Mİ ZEHİRLENDİ?

Rovell’ın paylaştığı 2002 tarihli haberde, 2002 yılında Sacramento Hyatt’ta kaldığı gün sipariş ettiği cheeseburger sonrası zehirlendiği ifade ediliyor. Bu olay sonrası ilgili sağlık personellerinin yaptığı incelemeler sonrası zehirlenme ile ilgili bulgu bulamadığı ve gıdadan dolayı birçok insanın rahatsızlık geçirebileceği ifade ediliyor. O güne dair birçok sipariş varken sadece Kobe’nin siparişinin odasına gelmesi haberde dikkat çeken detaylardan bir diğeri.

Lakers antrenörlerinden Gary Vitti ise, o gün Kobe’nin başta Meksika yemeği sipariş etmek istediği sonrasında rahatsızlanmak istemediği için cheeseburger siparişi ettiğini fakat gelen cheeseburger sonrası Kobe’nin durumunun kötüleştiğini söyledi. Vitti, yemeği yedikten 3-4 saat sonrasında istifra etmeye başladığını ve kendini kötü hissettiğini belirtti. Vitti, son olarak u durumun arkasında kesinlikle New Jersey mafyasının olduğunu açıkladı.

İŞTE O İDDİALAR

Resim

Resim

Resim

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya