SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Kostas Sloukas'a teklif yağıyor!

BASKETBOL | 25.05.2020 14:40

Fenerbahçe'nin Yunan oyun kurucusu Kostas Sloukas paylaşılamıyor. Avrupa'ın önde gelen takımlarının listesine olan Sloukas, yuvadan uçabilir.

Kostas Sloukas'a teklif yağıyor!

Fenerbahçe Beko’nun Yunan yıldızı Kostas Sloukas’ın takımdan ayrılmasına yönelik iddialar artıyor. Olympiakos’un talip olduğu bilinen tecrübeli oyun kurucuyu iki takım daha istiyor. 

DEV TAKIMLAR SLOUKAS’I İSTİYOR

EuroLeague'deki temsilcilerimizden Fenerbahçe Beko'da kadrodaki isimlerin ayrılmalarına yönelik söylentiler de artıyor. Luigi Datome, Nikola Kalinic ve Derrick Williams gibi isimlerin yanı sıra Yunan guard Kostas Sloukas'ın da takımdan ayrılmasına ilişkin iddialar artıyor. Olympiakos’un istediği bilinen tecrübeli oyun kurucuya son olarak Real Madrid ve CSKA Moskova’nın talip olduğu öğrenildi. 

GEÇTİĞİMİZ SEZON SÖZLEŞME YENİLEMİŞTİ

Kostas Sloukas sezon öncesinde Fenerbahçe Beko ile 3 yıllık yeni sözleşme imzalamıştı. Ancak tecrübeli Yunan oyun kurucunun sözleşmesinde bulunan maddeye göre her sezon sonu belirli bir miktar tazminat ödenerek takımdan ayrılabileceği yer alıyor.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya