SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

LeBron James'ten Micheal Jordan'a: Hz. İsa gibiydi!

BASKETBOL | 19.05.2020 17:44

Los Angeles Lakers forması giyen yıldız basketbolcu LeBron James, Amerikan basınına konuştu. James, Micheal Jordan’la ilgili çarpıcı bir itirafta bulundu.

LeBron James'ten Micheal Jordan'a: Hz. İsa gibiydi!

NBA’de Los Angeles Lakers formasını giyen yıldız basketbolcu LeBron James, Amerikan basınına konuştu. James, efsanevi basketbolcu Micheal Jordan’la tanışma anısından bahsederken; çarpıcı ifadeler kullandı.

LEBRON JAMES: ADAM HZ. İSA GİBİYDİ!

Micheal Jordan ile ilk tanıştığı andan bahseden ‘Kral’ lakaplı basketbolcu, “Jordan ile ilk tanıştığımda kelimenin tam anlamıyla karşımdakinin o olduğuna inanamamıştım. Adam Hz. İsa gibiydi. Jordan benim için Siyah İsa’ydı. Ben küçükken Jordan’ın gerçek olduğunu düşünmüyordum. Ben onu sadece TV’lerde ve maçlarda yaşadığını zannediyordum. Oyunu oynama şeklimin önce takım olarak olduğunu düşünürsek, Micheal Jordan ile harika uyuşabileceğimi düşünüyorum. Jordan bir suikastçi. Scottie Pippen’ın Jordan ile neler yapabildiğini gördüm. Pippen, beğendiğim bir oyuncuydu. Micheal Jordan ile aynı takımda olabilseydik, başka bir seviye olabilirdik.” ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya