SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Luigi Datome'den Ali Koç ve Fenerbahçe Beko açıklaması

BASKETBOL | 11.04.2020 10:28

Fenerbahçe Beko'nun küçüleceği iddialarına açıklık getiren Luigi Datome, "Başkan Ali Koç bizlerle konuştu, böyle bir şey söz konusu değil" dedi.

Luigi Datome'den Ali Koç ve Fenerbahçe Beko açıklaması

Koronavirüs spor dünyasını olumsuz etkiledi, kulüpler ödemeleri nasıl yapacakları konusunda kara kara düşünmeye başladı. Çark dönmeyince gelirlerin de önü kesildi... Basında bazı takımların küçülmeye gideceği haberleri birbiri ardına yer almaya başladı. Fenerbahçe Beko ismi geçen takımlardan biri haline geldi.

Öyle ki sarı-lacivertlilerin dünyaca ünlü koçu Zeljko Obradovic'in takımdan ayrılacağı ve bütçenin yarıya düşeceği iddiaları Fenerbahçeli taraftarların yüreklerini ağza getirdi.

Koronavirüs nedeniyle ülkesinde karantina altında olan Sırp koçun ayrılacağı haberlerinden rahatsız olan Kostas Sloukas da flaş bir açıklamaya imza atmıştı. Yunan guard, Obradovic ile yolların ayrılması durumunda kendisinin de Fenerbahçe Beko'dan gideceğini net bir dille açıklamıştı.

Öyle ki sezon başında Barcelona'nın yoğun markajında olan Kostas Sloukas, Obra'nın takımda kal çağrısına uymuş ve yeni sözleşmeye imza atmıştı.

Bütçenin düşeceği ve takımdan bazı isimlerle yolların ayrılacağı haberleri geniş yankı bulsa da Fenerbahçe Beko'nun İtalyan yıldızı Luigi Datome, bu iddialara pek kulak asmıyor. La Gazette della Sport'a açıklamalarda bulunan deneyimli forvet, "Koronavirüsün ardından yaşanan kriz nedeniyle Fenerbahçe Beko'nun küçüleceği ve kapanacağına dair söylentiler yer alıyor.

2015'ten beri sarı-lacivertli formayı giyiyorum. Kulübüb dinamiklerinden de oldukça haberdarım. Bu sıkıntıların üstesinden geleceğiz. Fenerbahçe çok büyük bir kulüp. Başkanımız Sayın Ali Koç, Türkiye'nin en zengin işadamlarından birisi. Bizlerle tek tek konuştu. Birkaç yıl önce de maddi sıkıntınlar olmuştu. Ancak herkes parasını aldı" ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya