SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Luke Sikma'dan ilginç paylaşım

BASKETBOL | 30.03.2020 10:49

Alba Berlin formasını terleten basketbolcu Luke Sikma, karantina altında evde kurduğu düzeneği videoya alarak sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Luke Sikma'dan ilginç paylaşım

EuroLeague ve Almanya Basketbol Ligi takımlarından Alba Berlin’de forma giyen Luke Sikma, her sporcu gibi karantina günlerini evde geçiriyor. Sikma, evde geçirdiği anları sosyal medya hesaplarından da paylaşmayı ihmal etmiyor. Taraftarlarla sık sık diyalog kuran başarılı basketbolcu, bu kez değişik bir videoya imza attı.

"Golf topuyla başlangıç"

Evde kurduğu düzeneği kayıt altına alan 30 yaşındaki oyuncu, golf topuyla yaptığı başlangıç saatlerce uğraşılmış bir düzeneğin içerisine giriyor. O anları da videoya çeken Sikma, bu görüntüleri sosyal medya platformlarından paylaştı. Birçok sporsever videoyu beğenirken, bazıları da olumsuz yorum yaptı. Olumsuz yorumlardan dikkat çekenleri ise “İşsizlikte nirvana” ve “İşsiz kalınca ben” tarzında ifadeler kullanıldı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya