SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

De Colo ve kızları antrenmanları aksatmıyor

BASKETBOL | 26.03.2020 20:00

Fenerbahçe Bekolu Nando De Colo ve kızları antrenmaları aksatmıyor. Kızları Alicia ve Lola ile spor yapan Fransız guard, evde kalmaya dikkat çekiyor.

De Colo ve kızları antrenmanları aksatmıyor

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizdeki külüpler de koronavirüsten etkilenmekten kaçamadı. Fenerbahçe'de hem futbol hem de basketbol takımı bu vebadan kendisini ne yazık ki koruyamadı...

Fenerbahçe, futbol takımında 1 futbolcunun testi pozitif çıktı. Aynı şekilde Fenerbahçe Beko'da da 1 basketbolcuda virüse rastlandığı hatta takım menajeri Cenk Renda'nın hastanede kontrol altında olduğu bilgisi kamuoyuyla paylaşılmıştı.

Fenerbahçe Beko Başantrenörü Zeljko Obradovic, dün Sırbistan'dan gönderilen özel bir uçakla ülkesine döndü. Daha önce de takımın yıldız guardı Kostas Sloukas, test sonucu negatif çıkmış ve bu süreç geçene kadar karantina dönemini ülkesinde geçirmek için Yunanistan'a gitmişti.

Fenerbahçe Beko'nun bazı isimleri; ülkelerinden gelen dönün çağrılarına kulak verirken kimisi de İstanbul'da karantina günlerine devam ediyor. Öyle ki bu dönemde sarı-lacivertlilerin Fransız yıldızı Nando De Colo ve kızları, evde kalınma çağrılarını her defasında yineleyip farklı paylaşımlara da imza atıyor.

Her defasında evde kal, aktif kal çağrısında bulunan De Colo ve kızları, günlük egzersiz programlarına tüm hızıyla devam ediyorlar. 32 yaşındaki oyuncu, Alicia ve Lola ile spor yaparkenki videosunu Instagram'dan; "Bu zor ve belirsiz zamanlarda aile ile spor" notuyla paylaştı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya