SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Novak Djokovic ile Bogdan Bogdanovic tenis maçı yaptı!

BASKETBOL - Tenis | 21.10.2020 17:31

Novak Djokovic, eski Fenerbahçeli yeni Sacramento Kings'li Bogdan Bogdonovic ile tenis maçı yaptı... Yıldız basketbolcu, dünya 1 numarasına zorlu anlar yaşattı.

Novak Djokovic ile Bogdan Bogdanovic tenis maçı yaptı!

Paris Master'a katılmayacağını açıklayan Novak Djokovic, Belgrad'da antrenmanlarına ara vermeden devam ediyor. 8 Mart'a kadar zirvede kalıp Roger Federer'in rekorunu egale etmek isteyen Sırp raket, Paris'tan çekildiğini, şansını Viyana ve Londra'da deneyeceğini açıkladı...

Hedef koyduğu Viyana ve Londra için hazırlıklarını sürdüren erkekler dünya 1 numarası, eski Fenerbahçeli yeni Sacramento Kings'li Bogdan Bogdanovic ile tenis maçında karşı karşıya geldi. İkili, kozlarını paylaşırken Bogdanovic, Djokovic karşısında aldığı sayıyla parkelerde olduğu kadar kortlarda da iddialı olduğunı gözler önüne serdi.

Kortların Kralı; Novak Djokovic ile Parkelerin Yıldızı; Bogdanovic tenis maçı yaptı, yıldız basketbolcu, başarılı rakete zorlu anlar yaşattı... Bogdanovic, dünya 1 numarası karşısında aldığı sayıyla Djokovic'e çok net bir mesaj verdi: Basketbolda iyiyim, tenisi de iyi bilirim...

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya