SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Odessa-Ternopil maçında kavga çıktı! Parkede yumruklar konuştu!

BASKETBOL | 29.09.2020 15:54

Ukrayna Basketbol Ligi ekiplerinden Odessa ile Ternopil arasındaki hazırlık maçında; yumruklar konuştu. Parkedeki kavga büyüyünce; karşılaşma 5 dakika kala bitirildi.

Odessa-Ternopil maçında kavga çıktı! Parkede yumruklar konuştu!

Ukrayna Basketbol Ligi ekiplerinden Odessa ile Ternopil arasında oynanan hazırlık maçında; ortalık fena halde karıştı! Karşılaşmanın bitimine 5 dakika 21 saniye kala Ternopil pota altına yaşanan itişmeler büyük bir kavganın çıkmasına neden oldu.

Ternopil'li Maksim Sandul, Odessa'lı oyucuya dirsek atınca; basketi bulan Baden Jaxen, takım arkadaşına yapılan müdahale karşısında adeta deliye döndü. Jaxen, Sandul'u itse de bir yumruk da kendisi yedi. İki oyuncu birden kavgaya tutuşunca sahanın içi bir anda savaş alanına döndü.

Hakemler ve teknik ekipler araya girdi ve ortalık güçlükle de olsa sakinleştirildi. Olayın yatıştı derken Baden Jaxen, Maksim Sandul'a arkadan yumruğu geçirdi. Bu hareket kavgayı bir kez daha harladı... Ternopil'li oyuncular sahanın içinde Jaxen'ı kovalarken olayların önünü alamayan hakemler, karşılaşmayı 5 dakika 21 saniye kala iptal etmek zorunda kaldı.

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya