SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Paul Pierce, LeBron James’i en iyi ilk 5’ine almadı

BASKETBOL | 22.05.2020 21:18

NBA’in yıldız isimlerinden Paul Pierce, Lebron James’in tarihin en iyilerinden biri olmadığını söylerken, James'i hafife alan kelimeler kullandı.

Paul Pierce, LeBron James’i en iyi ilk 5’ine almadı

NBA’in yıldız isimlerinden Paul Pierce, Lebron James’in tarihin en iyilerinden biri olmadığını söyledi. Yıldız isim kimileri tarafından tarihin en büyük oyuncusu olarak gösterilen Lebron James’i ilk 5’ine girecek seviyede olmadığını savundu. 
Paul Pierce; Lebron James için, “LeBron hangi organizasyonu baştan tasarladı ki? Tarihin en iyi beş oyuncusundan söz ediyoruz burada… Bill Russell mesela Celtics geleneğini oluşturdu. Kareem Abdul-Jabbar, Magic, Jordan, Kobe, Larry Bird, Tim Duncan… Bu oyuncular ya organizasyonun başından beri orada yer aldılar ya da geleneğin devamına yardımcı olan isimlerdi. LeBron James’in gittiği yerlerde böyle bir başarısı yok. Benim ilk beşime girecek bir oyuncu bile değil.” ifadelerini kullandı.  
İŞTE PAUL PIERCE’IN İLK BEŞİ
Pierce, bu sözlerinin ardından NBA tarihinin en iyi kendi 5’ini ise Magic Johnson - Michael Jordan - Kobe Bryant - Bill Russell - Kareem Abdul-Jabbar isimlerinden oluşturdu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya