SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Rick Carlisle ile Jim Carrey arasındaki şaşırtan benzerlik

BASKETBOL | 18.10.2020 15:14

Jim Carrey'e benzerliğiyle bilinen Dallas Mavericks koçu Rick Carlisle, kızının TikTok videosunda dans etti, ikizi olsa bu kadar benzemez yorumları gündeme geldi.

Rick Carlisle ile Jim Carrey arasındaki şaşırtan benzerlik

Dallas Mavericks koçu Rick Carlisle, hık demiş Jim Carrey'in burnundan düşmüş. Ünlü bir NBA oyuncusu olan ve ardından koçluk kariyerine imza atan Carlisle, Detroit Pistons ve Indiana Pacers maceralarının ardından 2008'de Dallas Maverick'in başına geçti. O gün bu gündür Teksas ekibini çalıştıran 60 yaşındaki koç, 2010-11 sezonunda Mavericks'i NBA şampiyonluğuna taşımayı başarmıştı.

NBA'de; hem oyuncu hem de antrenör olarak şampiyonluk yaşayan 11 sporcudan birisi olan Rick Carlisle'ın bir başka özelliği de ABD'li ünlü komedyen Jim Carrey'e olan benzerliği... Carlisle ile Carrey için; ikizi olsa bu kadar benzemez yorumları yapılırken deneyimli koçun kızı Abby'in TikTok videosu; akıllardaki soru işaretlerini giderek artırdı.

Baba-kızın dans ettiği videoda; Carlisle'ın komik halleri, hemen ünlü komedyeni akıllara getirdi, Rick Carlisle ile Jim Carrey'in bezerliği haberleri de yeninden hortladı... Bu arada; benzerlik konusuna Dallas Maverick de sık sık dikkat çekiyor... Teksas ekibi, Cadılar Bayramında başarılı koçuna; "Jim Carrey, Rick Carlisle gibi giyinmiş" yazılı bir t-shirt giydirmiş ve bu görseli sosyal medya hesabından servis etmişti.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya