SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Shaq mutfakta harikalar yarattı

BASKETBOL - NBA | 01.04.2020 14:07

Shaquille O'Neal, karantina döneminde de olsa yapacak şeyler buluyor. Oğullarını mutfakta toplayan O'Neal, DJ'lik yapıp ortalığın tozunu attırdı.

Shaq mutfakta harikalar yarattı

Koronavirüs nedeniyle insanoğlu evlerine çekildi ve karantina günleri altında bu vebanın ortadan kalkacağı günü beklemeye koyuldu. Virüsün önünü alamayan bazı ülkeler sokağa çıkma yasağı getirirken kimisi de bunu kısmen uyguladı. Her geçen gün artış gösteren vaka ve ölüm sayıları karşısında karantina uygulamaları hayati önem taşıyor.

Spor dünyası da oldukça etkilendi. Belarus, Angola, Tayland gibi birkaç ülkenin dışında spor faaliyetlerinin sürdüğü bir ülke bulunmuyor...

Evlerine çekilen yıldızlar, bir yandan karantinanın önemine dikkat çekiyor diğer yandan da yeni uğraşlar buluyor. Tuvalet kağıdı sektirme, freestyle akımlarından sonra şimidi de müzikli meydan okumalar başladı. NBA'in efsane pivotlarından birisi olan Shaquille O'Neal, olayı başka bir boyuta taşıdı...

Evinin mutfağında oğulları; Shareef, Shaqir, Myles ve yeğeni Gregory ile birlikte parti verdi. DJ'lik yapan ve çaldığı parçayla O'Neal ailesini coşturan 48 yaşındali efsane, pistlerin tozunu attırdı. Muhteşem performansını video aldıran Shaq, gönderiyi Instagram'dan paylaşıp altına; "O'Neal erkeklerinin mutfak konseri" notunu yazdı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya