SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Stephen Curry, ailesini sürekli zinde tutuyor

BASKETBOL - NBA | 02.04.2020 12:49

NBA’nin en önemli yıldızlarından biri olan Stephen Curry, karantina altındaki evinde ailesine idman yaptırarak sürekli zinde tutmaya çalışıyor.

Stephen Curry, ailesini sürekli zinde tutuyor

NBA’de Golden State Warriors formasıyla 3 yüzüğü bulunan Stephen Curry, bu sezon uzun bir sakatlık süreci geçirdi. Sol elinden geçirdiği sakatlık sebebiyle 4 ay boyunca hiçbir müsabakada oynayamayan Curry, daha sonrada koronavirüs dolayısıyla bu sezonun neredeyse tamamını kaçırdı.

Karantina altında kendini sürekli zinde tutmaya çalışan Curry, sosyal medyada paylaştığı videolarla da ailesini de bu spor programına dahil etti.

OĞLU CANON’U ÇALIŞTIRDIĞI ANLARI PAYLAŞTI, İZLEYENLERİ GÜLDÜRDÜ

NBA tarihinin en çok üçlük atan basketbolcusu olan Curry, tüm aile fertlerine antrenman programı uyguladı. Oğlu Canon’u sürekli çalıştıran Curry, bu anları Instagram hesabından paylaştı. Küçük Canon, babasının verdiği antrenman programının tamamını yapınca; tüm izleyiciler sevimli çocuğa mesajlar yağdırdı.

Curry ailesi, karantina altındaki evlerinin spor odasında, antrenmanlarına devam ediyor…

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya