SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....
HAVA DURUMU : İstanbul 7°C/ 20°C

Steve Kerr: Jordan ve Curry aynı oyuncular

BASKETBOL - NBA | 01.06.2020 18:32

Golden State Warriors’un koçu Steve Kerr, NBA efsanesi Michael Jordan’la Stephen Curry’nin aynı özellikler barındırdığını ifade etti.

Steve Kerr: Jordan ve Curry aynı oyuncular

Golden State Warriors koçu Steve Kerr, gündem yaratacak tespitlerde bulundu. Son dönemde çıkan Michael Jordan belgeselinden sonra, faal olarak basketbol oynayan birçok NBA yıldızı Chicago Bulls’un yıldızıyla kıyaslanıyordu. Bu gelişmeler üzerine başarılı koça, ‘Michael Jordan’la oynamak nasıl?’ sorusunu sorulunca; Kerr bomba gibi yanıt verdi.

Kendisine yöneltilen Jordan sorusunu yanıtlayan Kerr, “Michael, her gece sahneye çıktığında izleyenlere bir şov gösterisi sunardı. Onun en büyük özelliklerinden biri budur. Taraftarlar ona hayran kalırdı. Jordan’ın tek bir olayını diğerlerinden öne koyamam.

Aynı olayları Stephen Curry’de de gözlemliyorum. GSW için çok önemli sayılar attı ve maçlar kazandı. Çok büyük şutör. Curry’nin de Jordan gibi bir anını diğer anına kıyaslayamazsınız” ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya