SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

TBF, Beşiktaş Icrypex’in kural hatası başvurusunu reddetti!

BASKETBOL | 18.03.2021 23:29

Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF), Beşiktaş Icrypex’in Tofaş mücadelesine ilişkin yaptığı kural hatası başvurusunu reddetti.

TBF, Beşiktaş Icrypex’in kural hatası başvurusunu reddetti!

Bilindiği üzere Beşiktaş Icrypex, Tofaş ile oynadığı ve 89-86 mağlup olduğu karşılaşmada kural hatası yapıldığına dair TBF’ye bir başvuru gerçekleştirmişti. TBF ise, yaptığı açıklama ile başvurunun reddedildiğini duyurdu.

TBF tarafından konuya ilişkin yapılan açıklama ise şu şekilde:

"18 Mart'ta yapılan Türkiye Basketbol Federasyonu Yönetim Kurulu toplantısında gündemde yer alan konular görüşülmüş, basketbol kamuoyu ve ilgili tarafları ilgilendiren aşağıdaki konular karara bağlanmıştır. Türkiye Basketbol Federasyonu Yönetim Kurulu, toplantıda gündeminde yer alan TOFAŞ-Beşiktaş Icrypex (ING Basketbol Süper Ligi) müsabakasında Beşiktaş Icrypex takımı tarafından yapılan itirazı görüşmüş, itiraza konu pozisyonun incelenmesi ve Merkez Hakem Kurulunun görüşünün değerlendirilmesi sonucunda yapılan itirazın reddine karar vermiştir."

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya