SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Trae Young şut atmadan duramıyor

BASKETBOL | 17.03.2020 15:36

NBA, 1 aylık araya girdi, oyuncular inzivaya çekildi. Atlanta Hawks'ın yıldız oyuncusu Trae Young, arada dahi kendini şu atmaktan alıkoyamıyor.

Trae Young şut atmadan duramıyor

Koronavirüs nedeniyle tüm dünyadaki spor faaliyetleri durdu. Kendilerini izole eden oyuncular, maç kondisyonlarını kaybetmemek adına çalışmalarını bireysel şekilde devam ettiriyor. Uzlete çekilen yıldız oyuncular, sosyal medya hesaplarından anbean paylaşımlar yaparak takipçilerini durumlarından haberdar ediyor...

NBA'de Rudy Gobert'in koronavirüsle dalga geçip bu hastalığa yakalanması bir de bu yetmezmiş gibi takım arkadaşı Donovan Mitchell'a bulaştırması; ligin askıya alınmasını beraberinde getiren sürece neden olmuştu. Utah Jazz'ın yıldızlarının ardından Detroit Pistons'ın pota altı oyuncusu Christian Wood da bu vebaya yakalananlar arasındaki yerini aldı.

Aranın ardından izole olan yıldızlar kendilerine meşgaleler buluyor. James Harden, FIFA'ya sarıp saatlerce oyun oynarken Tacko Fall da 'boyuna bakmadan' (2,26) danslar edip ilginç görüntüler veriyordu. Son olarak da Atlanta Hawks'ın yıldız oyun kurucusu Trae Young, şut ritminin kaybetmemek adına çalışmalarına ara vermeden sevam ediyor.

Evinin hole'ünde şut istasyonları hazırlayan Young, parkede ne kadar iyi olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi. Ha basketbol salonundaki parke ha evin zeminindeki parke diyen 21 yaşındaki yıldız, müthiş bir yüzdeyle atış yaptı. Çoraplardan kirli sepetine 19/20 isabet bulmayı başaran Young'ın sevinci görülmeye değerdi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya