SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Vasilije Micic'ten NBA itirafı: Teklif aldım!

BASKETBOL | 24.09.2020 19:57

Anadolu Efes’in başarılı basketbolcusu Vasilije Micic, online olarak yapılan basın toplantısında önemli açıklamalarda bulundu.

Vasilije Micic'ten NBA itirafı: Teklif aldım!

Anadolu Efes’in başarılı basketbolcusu Vasilije Micic, online olarak yapılan basın toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. 

MICIC: NBA’DEN TEKLİF ALDIM

Yapılan online basın toplantısında yaz transfer döneminde NBA’den teklif aldığını açıklayan Vasilije Micic, "Böyle bir süreç yaşandı. Korona virüs süreci yaşanmıyor olsaydı her şey belki normal gidiyor olsaydı farklı gelişmeler olabilirdi. Sözleşme süreleri açısından, teknik açından değerlendirdiğimizde çok da mümkün olmayabilirdi. Böyle bir süreç yaşandı. Sözleşmemde 1 yılım daha vardı. Şu anda Anadolu Efes’te devam ediyorum. Bundan mutluyum. Kafamın da rahat olduğunu söylemek istiyorum" diye konuştu.

"NBA’DE HER TAKIMDA OYNARIM"

’NBA’de hangi takımda oynamak istersin?’ diye gelen soruya ise "Anadolu Efes’te oynamaya başladığım zaman pek çok kişi orada ikinci oyun kurucu olursun, çok süre alamazsın söylemleri vardı. Hikaye öyle gelişmedi. NBA açısından ise evet belki bazı şehirlerin şehir olarak orada oynamak cazip olabileceğini kabul edebiliriz ama eğer bir gün fırsatım olursa ben hangi NBA takımı olacağından ziyade benim için süre almam, birincil bir rolde o takım olmam benim için en önemli şey. Bu koşul olduğu sürece NBA’deki her takımda oynayabilirim" şeklinde cevap verdi.

"IGOR KOKOSKOV’UN FENERBAHÇE’YE İMZA ATMASINI BEKLEMİYORDUM"

Igor Kokoskov’un Fenerbahçe Beko ile anlaşmasını da yorumlayan Sırp basketbolcu "Kokoskov ile geçen sene milli takım ile ilgili konuşmuştuk. Kendinden bahsetti. Nasıl oyun tarzı saha koymak istediğinden bahsetti. Fenerbahçe’ye imza atmasını beklemiyordum. Kimse de beklemiyordu. Herkes Obradovic’in karını bekliyordu. Kokoskov’un önemli bir takımda başantrenörlük yapmak istediğini biliyordum. Kendisi önemli bir lider. NBA’de uzun yıllar asistan koçluk yaptı. Gürcistan Milli Takımı’nda antrenörlük yaptığı dönemden beri böylesi hedefleri olduğunu biliyordum. Önemli bir göreve geldi. Onun adına mutluyum. Yerini buldu diye düşünüyorum. Kendi hikayesini yazabileceği önemli bir takıma imza attı. Obradovic’ten sonra gelmek önemli bir sınav olacaktır. Fenebrahçe yeniden yapılanma süreci de yaşıyor. Karşılıklı oynamayı büyük sabırsızlıkla bekliyorum. Fenerbahçe’yi rakip olarak diğer takımlardan  farklı görmüyorum. Kokoskov’ın Fenerbahçe’nin başında olması üzerimde baskı oluşturmayacaktır" dedi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya