SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Video | Komik basket! Potalar karıştı, işler çığırından çıktı!

BASKETBOL | 28.11.2020 10:06

Zamanda yolculuk yapıp 2014 Dünya Basketbol Şampiyonası'nda atılan komik basketi hatırlatalım dedik. Potalar karıştı, işler çığırından çıktı! İşte o video...

Video | Komik basket! Potalar karıştı, işler çığırından çıktı!

Sosyal medyada viral olan videoları sizlerle buluştırmaya devam ediyoruz. Bu sabah; biraz hafızaları tazeleyelim dedik... Yıl 2014! Meksika ile Slovakya arasında oynanan FIBA Kadınlar 17 Yaş Altı Dünya Şampiyonası'nda sahalarda ender gözüken olaylardan birisi yaşandı. Skor; 19-37 iken çizgisine gelen Meksikalı basketbocu, atışı kaçırdı. Ribaund mücadelesini Slovakyalılar kazandı.

Devamında; işler karıştı. Herkes Meksika yarı sahasına koşarken Slovakyalı oyun kurucu, kendi potasına yönelip basketi attı. İşler öyle karıştı ki; Meksikalı oyuncular da rakip pota altından topu oyuna soktu. Bu 15 saniyelik sekans, hakemlerin olayı geç de olsa fark etmesiyle açığa kavuşturuldu... Biraz daha geç kalınsa; Meksikalı oyuncular da kendi potasına basketi atması içten bile değildi...

Zamanda yolculuk yapıp Dünya Şampiyonası'nda yaşanan efsane olayı hatırlatalım dedik. Potalar karıştı, işler çığırından çıktı! O görüntüler kameralara anbean yansıdı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya