SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Zach LaVine'i korona virüs korkusu sardı

BASKETBOL | 10.03.2020 15:05

Tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs spor organizasyonlarını da vurdu. NBA yıldızlarından Zach LaVine, koronavirüsten çok korkutuğunu açıkladı.

Zach LaVine'i korona virüs korkusu sardı

Çin'in Wuhan ketinde patlak veren koronavirüsü, tüm dünyayı etkisi altına aldı. Avrupa'ya da yayılan veba, futbol, basketbol, voleybol ayırt etmeksizin tüm organizasyonları etkisi altına aldı. Müsabakalar ya ertelendi ya da seyircisiz oynatılmalarına karar verildi. Öyle ki; Premier Lig yönetimi, karşılaşma öncesinde yapılan seremonide oyuncuların birbirleriyle tokalaşmalarını yasakladı.

Avrupa'da bu yönde kararlar alınırken okyanus ötesinde de önlemler alınmaya başlandı. NBA yönetimi, dünyayı vuran korona virüs karşısında bir dizi önlemler aldı. Oyuncuları bu vebadan korumak adına; oyuncuların el sıkışma, çakma ve taraftarlarla imza veririrken daha dikkatli olmaları yönünde bir bildiri yayınlandı.

Chicago Bulls'un yıldız şutörü Zach LaVine, uyarılara kulak asmayan isimlerin başında yer alıyor. NBA yönetiminin tavsiyelerine uyan 25 yaşındaki oyuncu, virüse yakalanacak diye ödü patlıyor... Hastalığa yakalanmaktan çekindiğini ifade eden LaVine, TMZ'ye; "Taraftarlarımızı kırmak istemem ancak korona virüsten korkuyorum. Bu gerçekten korkutucu bir durum" diye konuştu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya