SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Zeljko Obradovic, Fenerbahçe Beko'dan ayrıldı!

BASKETBOL | 24.06.2020 00:21

Geçtiğimiz hafta Fenerbahçe Beko'yla yeni sözleşme üzerine görüşen Zeljko Obradovic, sarı-lacivertlilere 1 sene takım çalıştırmayacağını açıkladı.

Zeljko Obradovic, Fenerbahçe Beko'dan ayrıldı!

Geçtiğimiz hafta İstanbul'a gelerek Fenerbahçe yöneticileriyle görüşen Zeljko Obradovic, ülkesine dönererek kararını açıklayacağını söylemişti. Bugün son kararını açıklayan Sırp koç, Fenerbahçelilere kötü haberi verdi. 1 sene takım çalıştırmayacağını ifade eden Obradovic, Fenerbahçe'den ayrılma kararı aldı.

FENERBAHÇE'DEN AYRILIK AÇIKLAMASI

Bilindiği üzere değerli koçumuz Zeljko Obradovic geçtiğimiz hafta İstanbul’a gelmiş ve yeni sezon planlaması için Başkanımız Ali Koç ve Başkan Vekilimiz Semih Özsoy ile bir araya gelmiştir. Yapılan görüşmelerin ardından koçumuz geçtiğimiz cuma günü ülkesine dönmüş ve son kararını ailesi ile görüştükten sonra vermek istemiştir.

Üzülerek belirtmek isteriz ki, koçumuz bugün itibarıyla yanıtını kulübümüze iletmiş ve bir yıl boyunca takım çalıştırmama kararı almıştır.

Fenerbahçe ailesine 2013 - 2014 sezonunda katılan ve görev yaptığı süre boyunca başta 2017 yılında kazanılan EuroLeague şampiyonluğu olmak üzere, sayısız birçok başarının mimarı olarak, kulübümüzün tarihine adını altın harflerle yazdıran değerli koçumuz Zeljko Obradovic’in bizi üzen bu kararını saygıyla karşılamak durumundayız.

Kazandığı başarılar ve bizlere yaşattığı tarifsiz mutluluklarla Fenerbahçemizin bir efsanesi olan Zeljko Obradovic, her daim ailemizin bir parçası olmaya devam edecektir.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya