SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

PES 2021 ne zaman çıkacak?

E-SPOR | 22.06.2020 18:01

PES 2021 ne zaman çıkıyor? PES 2021 ile son dakika gelişmelerinin derlendiği haberimiz anbean güncellenmektedir!

PES 2021 ne zaman çıkacak?

Oyun severlerin merakla beklediği oyunlardan birisi olan PES 2021 ne zaman çıkacağına dair tüm detaylar haberimizde…

Her yıl oyun severlerin heyecanla beklediği Pro Evolution Soccer serisinin 2021 versiyonuna dair detaylar gün geçtikçe gelmeye devam ediyor. Biz de sizler için son bilgileri derledik.

Oyuna ait ilk bilgiler, bu yıl yaşanan pandemi nedeniyle oyunun çıkmayacağına dair haberler çıksa da Konami oyunun gecikmeli de olsa çıkacağını açıkladı. Oyunun içinde yer alan paketlerin de ertelemeli olarak sonradan sürüme eklenmesi bekleniyor.

PES 2021’İN DEMO SÜRÜMÜ NE ZAMAN ÇIKACAK?

Oyunun demo sürümünün temmuz ayının son haftası olan 27-31 Temmuz tarihleri arasında yayınlanması bekleniyor. Oyuna dair ilk bilgilerin ve görüntülerin paylaşıldığı resmi fragmanın ise önümüzdeki günlerde yayınlanmasını bekliyoruz. Oyunun en son sürümü PES 2020’nin geçtiğimiz yıl bu haftalar içerisinde yayınlandığını düşünürsek fragmanın en kısa sürede yayınlanacağını söyleyebiliriz.

PES 2021 NE ZAMAN ÇIKACAK?

Oyunun ne zaman çıkacağına dair bilgilere gelirsek, gelen son bilgiler oyunun 2021 versiyonunu 18 Eylül 2020’de çıkacağı yönünde. Oyun aynı zamanda PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, PC Windows ve Nintendo Switch platformlarında da oynanabilecek.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya