SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Zeljko Obradovic: Bazı oyuncularım mücadele bile etmedi

EuroLeague | 20.02.2020 23:19

Fenerbahçe Beko Koç’u Zeljko Obradovic, 65-94’lük Real Madrid mağlubiyetinin ardından zehir zemberek açıklamalarda bulundu.

Zeljko Obradovic: Bazı oyuncularım mücadele bile etmedi

Fenerbahçe Beko Koç’u Zeljko Obradovic, THY Euroleague'in 25. haftasında yaşanılan 65-94’lük Real Madrid mağlubiyetinin ardından zehir zemberek açıklamalarda bulundu.

"BAZI OYUNCULARIM MÜCADELE BİLE ETMEDİ"

Fenerbahçe Beko Koç'u Zeljko Obradovic maçtan sonra oyuncularını eleştirerek, "Kötü günleriniz olabilir evet kabul ediyorum ama savaşmadığınız anlar olmamalı. Bugün bazı oyuncularım mücadele bile etmedi. Soyunma odasında onlara da söyledim, benim de sorumluluğum var ama 7 yıldır burada olduğum sürece bize destek veren herkese saygı duymamız gerekiyor. Bu akşamki tabloyu izlemeyi hak etmiyor bu insanlar. Hepimizin sınırları vardır, sınırların sonuna gitmeyi tercih edersek tamam ama pes ederseniz bu çok kötü. Bu akşamki hissiyatım da bu. Çok çok üzgünüm, bunun için taraftarımız bu tabloyu hak etmiyor.” ifadelerini kullandı.

“DAHA NE İSTİYORSUNUZ”

Obradovic, “Motivasyon olmazsa konsantrasyon da olmaz. Ne için kimin için oynadığınızın farkında olmalısınız. Son molada da onlara bunu söyledim, kendinize saygı duymuyorsanız takıma saygı duyun. Bu ritimde oynamak kesinlikle kolay değil. Bu kesinlikle bu maçın bahanesi değil Real Madrid de kupa maçı oynayarak buraya geldi. Bazen insanlar yıllar geçtikten sonra bazı şeyleri anlarlar, o zaman da gelecek. Anlaşıldı mı? Her girdiğimiz salonda taraftarımız var, bundan daha büyük ne olabilir motivasyon olarak. Daha ne istiyorsunuz? Ne için yapıyorsunuz bu işi? Ben sevdiğim için yapıyorum. Benim inancım şu ki sezon sonuna kadar çok zor olacak. EuroLeague’de mücadele edebilecek gücümüz olduğunu düşünmüyorum. En son pes edecek kişi benim. Varsa işimi iyi yapmadığımı düşünen biri, gelsin söylesin, biz her gün buradayız ekibimle birlikte.” açıklamalarında bulundu

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya