SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Alex Albon eski takım arkadaşına hayran olduğunu açıkladı

FORMULA 1 | 19.01.2022 11:00

Formula 1'de bu sezon Williams'ta yer alacak olan Alex Albon, gerçekleştirdiği röportajda eski takım arkadaşı Verstappen hakkında dikkat çeken sözler sarf etti!

1 Formula 1’de bu sezon Williams’ta yarışacak olan Alex Albon’dan ilginç itiraflar geldi. Motorsport’a verdiği röportajda eski takım arkadaşı Max Verstappen’den bahseden Albon, Hollandalı pilota hayranlık duyduğunu ifade etti.

Formula 1’de bu sezon Williams’ta yarışacak olan Alex Albon’dan ilginç itiraflar geldi. Motorsport’a verdiği röportajda eski takım arkadaşı Max Verstappen’den bahseden Albon, Hollandalı pilota hayranlık duyduğunu ifade etti.

2 Beni en çok şaşırtan şey Max'in umursamama yeteneğiydi. Bundan ilham alıyorum çünkü onun kadar ilgi odağıyken bunu yapmak kolay değil. Zihinsel olarak Max, gerçekten inanılmaz birisi. Yaptığı tek şey aracı kullanmak ve sonuçları ya da halihazırda devam eden başka bir şeyi düşünmüyor.

Beni en çok şaşırtan şey Max'in umursamama yeteneğiydi. Bundan ilham alıyorum çünkü onun kadar ilgi odağıyken bunu yapmak kolay değil. Zihinsel olarak Max, gerçekten inanılmaz birisi. Yaptığı tek şey aracı kullanmak ve sonuçları ya da halihazırda devam eden başka bir şeyi düşünmüyor.

3 Odaklandığı tek şey aracı sürmek. Eğer Lewis'in arkasında bitiriyorsa 'tamam, boşver, öyle olsun' diyor. Eğer yarışa liderlik ediyorsa veya kazanıyorsa o zaman 'tamam, bunun bir önemi yok' diyor. Basın sürekli olarak bir olayla alakalı kendisinden cevap almaya çalışıyorsa yine aynı şeyi yapıyor.

Odaklandığı tek şey aracı sürmek. Eğer Lewis'in arkasında bitiriyorsa 'tamam, boşver, öyle olsun' diyor. Eğer yarışa liderlik ediyorsa veya kazanıyorsa o zaman 'tamam, bunun bir önemi yok' diyor. Basın sürekli olarak bir olayla alakalı kendisinden cevap almaya çalışıyorsa yine aynı şeyi yapıyor.

4 Açıkçası buna gerçekten hayran kaldım çünkü tüm gözler bu derecede kendisine çevrilmişken bu şekilde davranması kolay değil ve bunu, Formula 1'de hayal edilebilecek en yoğun şampiyonluk mücadelesinde yaptı. Bu noktaya gelebilmek şaşırtıcı ve Max her şeyi sonuna kadar hak etti.

Açıkçası buna gerçekten hayran kaldım çünkü tüm gözler bu derecede kendisine çevrilmişken bu şekilde davranması kolay değil ve bunu, Formula 1'de hayal edilebilecek en yoğun şampiyonluk mücadelesinde yaptı. Bu noktaya gelebilmek şaşırtıcı ve Max her şeyi sonuna kadar hak etti.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya