SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Dünyanın en ucuz F1 biletleri satışa çıkıyor!

FORMULA 1 | 01.09.2020 17:27

13-15 Kasım tarihlerinde İstanbul Park'ta gerçekleşecek yarış hakkında bugün bir basın toplantısı düzenlendi. 3 günlük etkinliğin en uygun biletleri günlük 30 TL olacak.

Dünyanın en ucuz F1 biletleri satışa çıkıyor!

Geçtiğimiz Salı günü resmi Formula 1 hesabından yapılan açıklamada İstanbul Park'ın takvime tekrar dahil oldu. 13-15 Kasım tarihleri arasında gerçekleşmesi dışında herhangi bir bilginin verilmediği yarış hakkında Intercity'den resmi açıklama bugün basın toplantısıyla beraber geldi.

Intercity Yönetim Kurulu Başkanı Vural Ak'ın yaptığı açıklamada İstanbul Park'ın takvime 1 sezonluğuna girdiği ama önünün açık olduğu öğrenildi. Ak, en merak edilen soruya da, "Yarış sınırlı seyirciyle gerçekleşecek" cevabını verip sporseverleri sevindirdi. Intercity'nin 30. yılı şerefine, dünyanın en uygun fiyatlı biletini 30 TL karşılığında çıkaracaklarını açıkladı. Pistin açık alanlarında günlük 30 TL'den satışa çıkacak biletlerin Eylül'ün ikinci haftasında satışa sunulacağı da sözleri arasında yer aldı. Tribün bilet fiyatlarının ve çalışılacak bilet kurumunun ismi ise ilerleyen günlerde açıklanacak.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya