SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Binotto: Ferrari, Vettel'i istiyor ve destekliyor!

FORMULA 1 | 19.09.2019 14:40

Binotto: Ferrari, Vettel'i istiyor ve destekliyor!

Ferrari pilotu Sebastian Vettel,  Singapur Grand Prix'sine takımının tam desteği ile gidiyor. Ferrari takım patronu Mattia Binotto, Vettel'in dört kez şampiyonluğunu takdir ettiklerini ve bu sezon henüz bir zafer kazanmamış olasa da harika takım ruhuna sahip olduğunu vurguladı.

Alman pilotun en iyi sezonu olmasa da, patronu Mattia Binotto, Ferrari'den aldığı desteği herkese açık olarak göstermek istedi.

"Bütün ekip Vettel'i istiyor ve destekliyor’’ diyen Binotto, Vettel'in onlar için bir lider ve ekibin sahip olduğu büyük değer olduğunu şöyle vurguladı:
"Sebastian bir lider. Doğru yönde gelişmemize yardım ediyor, yeni fikirler ve olanaklar getiriyor. Bizi daha iyi hale getiriyor. Sadece bir sürücü değil, Scuderia'nın önemli bir parçası ve harika bir takım ruhuna sahip."

Ferrari takım patronu hem Vettel'in hem de ekibin üzerinde titizlikle durduğu  güven duygusunun hayati önem taşıdığını belirtirken, "Depresyonda, güvenini tekrar bulması gerekiyor, ona inancım tam, Vettel şu an tamamen güvenini yeniden kazanmaya ve tekrar başarmaya odaklandı"  açıklamasında bulundu.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya