SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Binotto, takımı Ferrari'den emin

FORMULA 1 | 29.11.2019 16:52

Binotto, takımı Ferrari'den emin

Ferrari takım patronu Mattia Binotto, iki pilotunun Brezilya Grand Prix'sinde puan kaybetmelerine neden olan çarpışmanın bir kez daha tekrarlanmayacağına dair güvence verdi.

Sebastian Vettel ve Charles Leclerc, Interlagos'taki yarışta dördüncü sıra için mücadele ederken birbirleriyle temas yaşadı. Binotto, bu yaşananların ardından Maranello'da ekibiyle bir araya geldi.

"BİR DAHA TEKRARLANMAYACAK"

FIA basın toplantısında konuşan Binotto, tartışmalarının ayrıntılarına girmeyi reddetti.

Bu konuda açıklama yapmayacağını belirten Ferrari takım patronu, "Bu kendi aramızda tartıştığımız bir şey. İkisi de çok iyi sürücüler, tam olarak ne yapacaklarını biliyorlar. Olanların bir talihsizlik yaşadığını düşünüyorum ama bir daha olmayacak" dedi.

Binotto, ikisinden birinin suçlanmasıyla ilgilenmediğini söyledi: "Bir sürücü diğerinden daha mı fazla suçlanacak? Bence bu önemli değil. Rekabet eden iki sürücü, ikisi de hata yapabilir. Sonunda önemli olan, bunun bir dahaki sefere olmayacağından emin olmaktır.

Ve yine, tartışacak çok şey olduğunu sanmıyorum. Bu, kendi aramızda, tartıştığımız bir şey" ifadelerini kullandı.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya