SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Red Bull pes etmiyor

FORMULA 1 | 02.10.2019 12:21

Red Bull pes etmiyor

Red Bull takım danışmanı Helmut Marko, ekibinin 2019'da Honda ile birlikte beş yarış kazanacağına söz vermişti. Sezonun bitmesine sadece beş yarış kaldı ancak takım iki zafer kazanabildi.

Sözünün arkasında olan Helmut Marko, "Hala beş yarış kazanabiliriz" dedi. 5 yarış zaferinin hala mümkün olduğunu düşünen Marko'nun takımına olan güveni tam... Red Bull danışmanı, Ferrari'nin büyük gelişimine rağmen podyumun tepesine çıkabileceklerini düşünüyor.

Helmut Marko'nun aksine Red Bull pilotu Max Verstappen'in babası Jos Verstappen ise, takımın ilerleyişine olumsuz bakıyor.

Geçtiğimiz günlerde mevcut sorunlar nedeniyle Max'in 2020 Dünya Kupası için mücadele edebileceğinden şüphe ettiğini söyleyen Baba Verstappen, "Yaz tatilinden bu yana, diğerleri ilerledikçe bir süre takım durdu.

Çok sinir bozucu, ama donanıma bağlıyız. Hem motor hem de şasi, biraz gecikti. Red Bull yıl boyu farkı azaltmaya çabaşadı ancak yaklaşamadı bile. Bunu neden gelecek yıl yapalım ki? Gerçekten endişeliyim" ifadelerini kullandı.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya