SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Vettel üçüncü kez baba oldu

FORMULA 1 | 28.11.2019 13:15

Vettel üçüncü kez baba oldu

Sebastian Vettel, üçüncü kez baba oldu. Bebeğinin son saatlerde doğması, Alman pilotun bu perşembe günü Abu Dabi’de basın toplantısına katılamayacağı anlamına geliyor.

Alman pilot, hamileliğinin son günlerinde eşiyle birlikte olmak için Abu Dabi'ye diğerleri gibi erken katılamadı. Çiftin üçüncü çocuğunun Brezilya Grand Prix'si ile Abu Dabi Grand Prix'si arasında doğması bekleniyordu ancak bebek yarıştan birkaç gün önce geldi.

Her ne kadar Vettel, bugünkü FIA basın toplantısına Charles Leclerc ile birlikte katılması planlansa da, üçüncü çocuğunun doğumundan dolayı evde kaldığı süreyi uzatma kararı aldığı için katılamayacak.

Ferrari ve FIA, yeni doğan bebeğinin gelişinden dolayı Alman pilotun basın toplantısına katılmamasına izin verdi. Ancak Vettel'in yarın ilk antrenman seansına katılmaya hazır olması için bugün Abu Dabi'ye seyahat etmesi bekleniyor.

Brezilya'da takım arkadaşıyla  pozisyon için mücadele ederken ikili arasında çarpışma yaşanmasının ardından Vettel, şampiyonada üçüncü sırayı alma şansını kaybetti. Bununla birlikte, Abu Dabi yarışı, Sebastian'ın şampiyonada dördüncü ya da beşinci sırada bitirmesine ve Charles ile Max Verstappen arasında üçüncülüğün kime gideceğine karar verecek.

Bugün Vettel'in yokluğu, medyanın Brezilya'da Leclerc ile yaşadıklarına dair hazırladığı sorulardan kaçınmasını sağlıyor ve Leclerc'i günün medya odağı haline getiriyor.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya