SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Son şampiyon Max Verstappen'den ilginç itiraf...

FORMULA 1 | 25.01.2022 15:35

Formula 1’de Red Bull Racing ile pilotlar şampiyonu olan Max Verstappen, önemli açıklamalarda bulundu.

Son şampiyon Max Verstappen'den ilginç itiraf...

Formula 1’de Red Bull Racing ile pilotlar şampiyonu olan Max Verstappen, önemli açıklamalarda bulundu. Hollandalı sürücü, şampiyon olmasına rağmen mükemmel olmadığına vurgu yaptı.

İşte Verstappen’in açıklamaları:

"Şahsen kendime her zaman 'hiçbir alanda asla mükemmel olamazsınız' derim.

Yani en fazla %98'desiniz ya da artık adını ne koyarsanız koyun, her zaman gelişebileceğiniz şeyler vardır. Ben de her zaman geliştirebileceğim şeyler olduğunu düşünüyorum.

Bu, 'Şurada büyük ölçüde gelişebilirim veya bu konuda büyük adımlar atabilirim' gibi bir şey eğil. Bunlar büyük şeylerden ziyade küçük şeyler.

Mesela hafta sonumu nasıl biraz daha iyi hale getirebilirim? Kendimi nasıl daha iyi hazırlayabilirim? Nasıl sıralamalar ve yarış arasında daha iyi bir dengeye sahip olduğumdan emin olabilirim? Nasıl lastikleri nasıl daha iyi anlayabilirim? Bu gibi şeylerden bahsediyorum.

Şu ana kadar gidişattan oldukça memnunum.

Bence 2021'de harika bir sezon geçirdik ve yıl boyunca pek çok öngörülemeyen şey oldu.

İki takım birbirine karşı savaşıyordu ve bu, her zaman tek takımın baskın olduğu ve sadece iki takım arkadaşının birbirleriyle savaştığı günlerden daha heyecan verici." (Motorsport)

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya