SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

1959 öncesi şampiyonluklar için karar verildi iddiası!

FUTBOL | 13.06.2021 12:11

Fenerbahçe'nin 1959 öncesi şampiyonluklar için TFF'ye yaptığı başvurunun sonucu belli mi oldu? Spor Gecesi Digital'den bomba iddia...

1959 öncesi şampiyonluklar için karar verildi iddiası!

Fenerbahçe’nin 1959 öncesi şampiyonluklar için yapmış olduğu başvurunun yanıtı herkes tarafından merakla bekleniyor. Başvurunun kabul edilmesi halinde sarı-lacivertliler 28 şampiyonluğa yükselmiş olacak. Ancak ortaya öyle bir iddia atıldı ki Türkiye’de gündem oldu.

1959 ÖNCESİ ŞAMPİYONLUKLAR BELLİ OLDU MU? 28 ŞAMPİYONLUK BAŞVURUSU KARARI...

Spor Gecesi Digital Youtube kanalında spor yorumcusu Gökhan Dinç; TFF Başkanı Nihat Özdemir’in Roma’da yapmış olduğu bir konuşmayı açıkladı. Gökhan Dinç’in haberine göre; Nihat Özdemir kendi ağzından “Fenerbahçe’nin 1959 öncesi yapmış olduğu başvuru reddedilecek” ifadesini kullandığını ifade etti.

Ünlü yorumcu Gökhan Dinç, iddialarına devam etti. Dinç, bu kez TFF Başkanı Özdemir’in Beşiktaş’la ilgili de kararı olduğunu aktardı. Gökhan Dinç’in iddiasına göre Nihat Özdemir, “Beşiktaş’a verilen iki haksız şampiyonluğu da geri alacağız” dediğini öne sürdü.

Tüm Türkiye bu haberle çalkalanırken; spor yorumcusu Dinç, eğer haberinin yalanlanması halinde TFF Başkanı’nın bu konuşmayı gerçekleştirdiği ortamı ve ortamda bulunan kişileri de açıklayacağını beyan etti.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya