SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

27 Mart Cumartesi iddaa tahminleri

| 26.03.2021 20:43

Reha Kazar, 27 Mart Cumartesi gününde öne çıkan 2 karşılaşmayı değerlendirdi.

27 Mart Cumartesi iddaa tahminleri

RUSYA - SLOVENYA

Slovenya her ne kadar topla oynama yüzdesi az olsa da, Hırvatistan gibi kaliteli bir takım karşısında maçı koparmayı başardı. Hatta şunu da belirtelim, Hırvatistan toplam 700 pas aksiyonunda bulunmuş ve 400 küsur pası da 2. yarıda Slovenya duvarını aşmak için yapmıştı. Rusya ise Malta deplasmanından 3 puan ile döndü. Yalnız Malta'nın oyuna ortak olması, maçın neredeyse kafa kafaya gitmesi de enteresan bir olaydı ve üstelik Malta gol de bulmuştu. Bu maç özelinde ne Rusya'ya ne de Slovenya'ya güvenemeyeceğim o sebeple pozisyonların da olacağı, skorun çok da abartıya kaçmayacağı bir maç bekliyorum. En ideal tercih, 2-3 GOL seçeneği.

NORVEÇ - TÜRKİYE

Cumartesi bülteninin en önemli maçlarından biri hatta ta kendisi. Türkiye'nin Hollanda karşısında ortaya koymuş olduğu performans öyle aman aman, rakibi boğduk, sağlı sollu ataklar geliştirdik şeklinde değil ancak üst düzey övgüyü de hak eden bir takım vardı sahada. Neden mi? Öncelikle savunma işini iyi şekilde icra ettik ve konsantrasyonun üst seviyede olduğu bir maçtı. Oyun planı belliydi. Norveç maçında da yine aynı plana sahip olacağımızı ve kuzey ekibini de zorlayabileceğimizi düşünüyorum. Norveç ise Cebelitarık karşısında elbette tek kale oynamış ve rakibini bozguna uğratırcasına istatistiklere sahiplerdi ancak ölçü alınabilecek bir maç değil. Norveç'in UEFA Uluslar Ligi'nde oynadığı son 2 maçta hem Romanya'ya mağlup olması hem de Avusturya'yı yenememesi bende soru işaretleri yaratmıştı ancak daha sonra özellikle Avusturya maçına göz attığımda, Norveç'in daha çok yedek ağırlıklı bir kadroyla sahada olduğunu gördüm keza bizim de Uluslar Ligi performansımız berbattı. Her şey bir yana, ben bu maçta Türkiye'nin mağlup olacağını düşünmüyorum. 02 ÇİFTE ŞANS.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya