SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

6 Mayıs Ankara altılı ganyan tahminleri, Ankara at yarışı tahminleri, at yarışı yorumları!

FUTBOL | 06.05.2021 09:43

6 Mayıs Ankara altılı ganyan tahminleri, Ankara altılı yorumları, Ankara at yarışı tahminleri, 8 Mayıs İstanbul altılı tahmin, bomba atlar, bankolar, sürpriz safkanlar.

6 Mayıs Ankara altılı ganyan tahminleri, Ankara at yarışı tahminleri, at yarışı yorumları!

Güzel bir Ankara yarış programından herkese merhaba...

1. AYAK

Altılının ilk ayağını pek sürprize açık görmüyorum. Üç atla bu koşuyu rahatça geçeceğimize eminim. Bu sebeple sırasıyla PRENS ATLAS, ÖZAY KARAMAÇA ve I GOT THE POWER isimli safkanları kuponlarınıza ekleyin derim.

2. AYAK

4 ve Yukarı İngilizler’in yer aldığı bu ayakta bütçeler el verdiğinde at yazmakta fayda var. Bu grubun önünde gördüğüm SESİL HANIM ve SİN mutlak surette yazılması gereken isimlerin başında geliyor. Sabah Murat Ağabeyle yaptığımız konuşmada NAVONA’ya dikkat et dedi. Son yarışıyla dikkat çeken BOSENDRA da es geçilmemesi gereken isimlerin başında geliyor.

3. AYAK

Gelelim üçüncü ayağa… Bu pistte yarış gören THE PLUCKY’yi şanslı görüyorum. Ekonomik kuponlarda tek olarak değerlendirilebilir. Eğer kuponumda yer var diyorsanız da LORENZO ve YAVUZUM’u yazıp dördündü koşuya geçin…

4. AYAK

Günün kalesi geliyor. Kalitesiyle bu grubun bir adım önünde bulunan İZ BIRAKAN günün teki olarak öne çıkıyor.

5. AYAK

Son iki koşusunu ölçü almadığım BUNİYABİR, bu pistteki derecesi ve efsane orijiniyle SEVİNSEVİL, sprint mesafesini ayarladığı takdirde ŞEKER SULTAN, starting box’ta sorun yaşamazsa HÜRSEV de sürpriz yapabilir.

6. AYAK

Son ayakta çok ata yer vermekte yarar var. İkinciliklerin kralı KRAL ÇEKO, bu kez şanssızlığına son verebilir. Yarış hayatında iki koşuya çıkan ancak  tabeladan düşmeyen TAÇHAN, galoplarda adeta uçan KURTAR BABA öncelikle yazılması gereken isimler. Sürpriz arayanlara da ALBİLGİN ve BAY CHAMPION’u öneririm. Bol şans.

At yarışı, At yarışı tahminleri, Altılı ganyan kupon, At yarışı sonuç, At yarışı tahmini, At yarışı nasıl oynanır, At yarışı yorumları, At yarışı izle, At yarışı tahminleri, 31 Mart at yarışı tahminleri, 31 mart istanbul altılı ganyan, At yarışı tahminleri gazeteler, At yarışı tahminleri İstanbul, At yarışı tahminleri Twitter, İstanbul at yarışı tahminleri, İstanbul altılı yorumları, İstanbul at yarışı yorumları, At yarışı İstanbul yorumları, son dakika altılısı, At yarışı fanatik, At yarışı tahminleri fanatik...

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya