SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

"Hayallerimizi mutlulukla bitireceğiz"

FUTBOL | 06.09.2019 16:07

"Hayallerimizi mutlulukla bitireceğiz"

A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Şenol Güneş, 2020 Avrupa Şampiyonası'na katılım hakkı sağlayacaklarına inancının tam olduğunu tam olduğunu söyledi. 

Tecrübeli teknik direktör, Ay-yıldızlıların EURO 2020 Elemeleri'nde Andorra ile oynayacağı mücadele önceside yayımlanan maç kitapçığında açıklamalar yaptı.

Millilerin, Andorra maçıyla beş yıllık hasretin ardından İstanbul'da resmi bir müsabakaya çıkacağını ifade eden Şenol Güneş, "Takımımızla İstanbul seyircisinin bir araya gelmesini güçlü kılabilmek için, grupta geriye kalan üç iç saha karşılaşmamızı da ülkemizin tarihsel, kültürel ve ekonomik bakımdan önemli bir yere sahip olan bu kentimizde oynamaya karar verdik. Anadolu'da başlayan EURO 2020 Elemeleri yolculuğumuzu İstanbul'da sürdüreceğiz ve inanıyorum ki hikayemizi mutlulukla bitireceğiz." dedi.

Milli takımın her zaman coşkulu bir şekilde desteklendiğini söyleyen tecrübeli çalıştırıcı, "Özveriyle çalışan, genç, dinamik ve gurur duyulası bir kadroya sahibiz. Avrupa Şampiyonası bizim tek hedefimiz ve elemelerde şu ana kadar gayet iyi ilerliyoruz. Halkımızdan ve spor kamuoyundan beklentim, milli maç günlerinde yalnızca bizim başarımıza odaklanmanız. Bizleri kutuplaştıran değil, bir araya getiren bir unsur olan milli takımımıza sizlerden İstanbul'a yakışır bir destek istiyoruz." dedi.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya