SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

A Milli Takım’ımızın Norveç mücadelesi İspanya’da oynanacak!

FUTBOL | 23.02.2021 22:08

A Milli Futbol Takım’ımızın 2022 Dünya Kupası Elemeleri’ndeki Norveç karşılaşması, Koronavirüs önlemleri kapsamında İspanya’da oynanacak.

A Milli Takım’ımızın Norveç mücadelesi İspanya’da oynanacak!

Koronavirüs pandemisi, tüm alanlarda olduğu gibi futbol dünyasını da olumsuz yönde etkilemeye devam ediyor. Son olarak, Norveç Futbol Federasyonu da bu kapsamda bir açıklama yayınlayarak milli takımımızla oynayacakları maçın İspanya’da oynanmasına karar verildiğini duyurdu.

Norveç Futbol  Federasyonu, A Milli Futbol Takımı’mız ile yapacakları 2022 Dünya Kupası Elemeleri maçının ülkedeki Koronavirüs önlemleri kapsamında İspanya’da oynanacağını açıkladı. Açıklamada, bu karara neden olan unsurun ise Norveç Hükümeti’nin Koronavirüs önlemleri kapsamında uyguladığı seyahat kısıtlamaları olduğu belirtildi.

Öte yandan, Norveç ile Türkiye arasındaki bu karşılaşmanın 27 Mart günü Malaga şehrinde oynanacağı ve alınan kararın İspanya Futbol Federasyonu’nun izni dâhilinde olduğu da duyuruldu. Bu bağlamda, karşılaşmanın oynanacağı stadyumun ve saatin ise ilerleyen günlerde açıklanacağına dikkat çekildi.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya