SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Abdul Kader Keita'nın Galatasaray'a ilginç transfer hikayesi...

FUTBOL | 13.10.2020 08:05

Eski yönetici Haldun Üstünel, Abdul Kader Keita'nın Galatasaray'a transfer sürecini anlattı.

Abdul Kader Keita'nın Galatasaray'a ilginç transfer hikayesi...

Galatasaray’ın eski yöneticilerinden Haldun Üstünel, 2009’da transfer edilen Abdul Kader Keita hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

“Lyon ile anlaşmıştık”

Transfer görüşmesi için Lyon'a gittiğimizde Galatasaray isminden dolayı bizi çok iyi ağırladılar. Uzun süren müzakereler sonrasında kulübüyle anlaşmaya vardık. (O dönem Lyon'un borsaya bildirdiği en pahalı transferdi Keita)

“Kapının önünde 50’ye yakın basın mensubu!”

Sonrasında kapının önünde 50'ye yakın basın mensubunun beklediğini fark ettik, Keita transferi için geldiğini düşünmüştüm ama halbuki aynı gün Benzema'nın Real Madrid'e transferi gerçekleşmiş, o yüzden gelmişler.

“Meğerse okuma yazma bilmiyormuş!”

Neyse sonrasında Keita'nın menajeri olan amcasıyla görüştük, uzun pazarlıklar sonrasında onunla da anlaştık, anlaşma metnini hazırladık ve imza için Keita geldi, oturdu. İmza atması için 15 dakika bekledik, yarım saat, 1 saat, 2 saat, 3 saat derken bir türlü imzalamıyor Keita. Üçüncü saatin sonunda imzayı attı, meğerse okuma yazma bilmediği için imzayı atmamış o kadar saat." (Fanatik)

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya