SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Abdülkadir Ömür için daha 'Nice'likli teklifler bekleniyor

FUTBOL | 03.06.2020 12:10

Nice, Trabzonspor'a Abdülkadir Ömür için 17 milyon Euro'luk bir teklif sundu. Masada 23 milyonun olduğunu hatırlatan Fırtına, daha 'Nice'likli teklifler belkliyor.

Abdülkadir Ömür için daha 'Nice'likli teklifler bekleniyor

Ligde şampiyonluğa kenetlenen Trabzonspor'un yıldızlarına teklif yağıyor... Avrupa kulüplerinin transferde uğrak yeri olan bordo-mavililerin kapısı; Uğurcan Çakır, Abdülkadir Ömür, Anthony Nwakaeme, Caleb Ekuban için sık sık çalınıyor.

Uğurcan Çakır için; Liverpool, Real Madrid, Juventus, Tottenham gibi dünya devleri sıraya girerken Merseyside ekibi, sezon başındaki 20 milyon Euro'luk teklifini revize edip 30 milyona çıkarmıştı.

Sezon sonunda kazanılacak şampiyonluğa göre teklifi değerlendirmeye alacak Fırtına'da; Abdülkadir Ömür için de yoklamalar yapılmaya başlandı.  20 yaşındaki oyuncu için; Ligue 1 ekiplerinden Nice harekete geçip Fırtına'nın kapsını çaldı.

Fransa'da sezonun tescil edilmesinin ardından transfer çalışmalarını sürdüren kırmızı-siyahlılar, Trabzonspor yönetimine Ömür için 17 milyon Euro'luk bir teklif sundu. Fanatik'in iddiasına göre, sezon başında; Yusuf Yazıcı'yı; Edgar Le + 17.5 milyon Euro'ya Lille gönderen Fırtına, Nice Kulübü'ne bu hatırlatmayı yapıp teklifi geri çevirdi.

Masada; Abdülkadir için sezon başında yapılan 23 milyon Euro'luk bir teklifin olduğunu hatırlatan başkan Ahmet Ağaoğlu, Nice'li yetkililere pamuk eller cebe mesajı verdi.

Fransız yekililere; ligde ipi göğüslemeye kanalize olduklarını hatırlatan bordo-mavililerin 1 numarası, sezon sonunu işaret etti. Görüşmelerde; Abdülkadir Ömür'ün gözbebekleri olduğunu, yıldız oyuncuyu istiyorlarsa daha iyi bir teklifle gelmeleri gerektiğini de ekledi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya