SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Abdullah Avcı, Abdulkadir konusuna 'Parmak' basacak!

FUTBOL | 05.01.2021 12:06

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, yaşadığı sıkıntılar nedeniyle ayrılmak isteyen Abdulkadir Parmak'la özel olarak görüşecek.

Abdullah Avcı, Abdulkadir konusuna 'Parmak' basacak!

Galatasaray maçı sonrası ailesine ve kendisine sosyal medya üzerinden ağır hakaretlere maruz kaldığı için soluğu yönetim kurulunda alan ve ayrılmak istediğini söyleyen Abdulkadir Parmak, görüşmelerin ardından kararını gözden geçirme kararı almıştı.. 

Trabzonspor Kulübü de, yaşanan bu tatsız olay sonrası yaptığı resmi açıklama ile kınama yayımlanmış ve ağır hakaretlerde bulunan 3 kişinin Trabzon Emniyeti tarafından yakalanmasını istemişti. Ardından Trabzon Emniyeti, bu üç kişiyi belirledikten sonra tutuklayarak sorgularına başlamıştı.

Tüm bu gelişmeler sonrasında 26 yaşındaki futbolcu, aldığı ayrılık kararını gözden geçireceği ifade edildi.

Yine de morali çok bozuk olduğu bilinen yıldız oyuncuyu, yakın arkadaşlarının yanı sıra, bordo-mavili kulübün idarecileri ve önde gelenleri de ikna etmeye devam ettiği belirtildi.

AVCI, ABDULKADİR'LE GÖRÜŞECEK

Gelinen nokta itibarıyla Abdullah Avcı'nın da bu konu için devrede olduğu ve Abdulkadir Parmak ile bir görüşme yaparak olaya el koyacağı öğrenildi.

Parmak bilindiği gibi Trabzonsoor'un 2-1 kazandığı Karagümrük maçında oynadığı şık futbolla göz doldurmuş ve bordo-mavili taraftarlar tarafından alkış almıştı...

HALUK AYYILDIZ / ASİST ANALİZ ÖZEL HABER

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya