SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Abdullah Avcı teklif aldı mı? Kendisi açıkladı!

FUTBOL | 16.04.2020 20:50

Beşiktaş’la yollarını ayıran teknik direktör Abdullah Avcı, yayıncı kuruluşa konuştu. Avcı, resmi bir teklifin kendisine gelmediğini söyledi.

Abdullah Avcı teklif aldı mı? Kendisi açıkladı!

Beşiktaş’ın yollarını ayırdığı teknik direktör Abdullah Avcı, yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu. Bir ara adı Fenerbahçe’yle gündeme gelen Avcı, kendisine teklif gelmediğini söyledi.

“TEMASLAR OLDU, RESMİ TEKLİF YOK”

Sözlerine sağlık çalışanlarını kutlayarak başlayan teknik direktör Avcı, “Bu zor süreçte evde kalmalıyız. Göksal Gümüşdağ’a, Fatih Terim’e, Abdurrahim Albayrak’a ve Rüştü Reçber’e geçmiş olsun dileklerini iletiyorum. Günün büyük bölümünde ekibimle konuşuyorum ve maç analizleri yapıyoruz. İtalya’yı takip ediyoruz. Orada farklı bir futbol oynanıyor. Başarılı-başarısızlık kavramı göreceli. Tabela mı? Skor mu? Bunlara herkesin farklı bir yorumu var. Beşiktaş’ta zorlukları bilerek göreve geldim. Elimden gelenin en iyisini yaptım. Hepsi deneyim… Taraftarların beni tribüne çağırması, en gururlandığım andı. Sergen Yalçın’a da başarılar diliyorum. Başarılı olması hem onun için hem Türk futbolu için çok önemli. Resmi bir teklif almadım. Temaslar oldu ancak teklif yok. Resmi bir şey olursa bunu söylerim.” dedi.       

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya